SOFŐR kollegát keresünk Törökbálint állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Sebők Gergő, Feladás dátuma: 2019.09.13, 07:36, Azonosító: 7702
Helység: Törökbálint, Pest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):SOFŐR kollegát keresünk
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Logisztikai
Dinamikusan fejlődő épületgépészeti cég az alábbi pozícióra keres megbízható munkatársakat:
•Sofőr: B kategória
Az ideális jelölt:
•középfokú végzettséggel rendelkezik
•hasonló területen szerzett tapasztalat
•jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
•határozott személyiség és képes önállóan döntést hozni
Amit kínálunk:
•stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
•kellemes környezet, jó csapat
•változatos és érdekes munkakör
•versenyképes fizetés
Jelentkezéseket az allas@sebokestsa.hu email címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.
Törökbálint Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés 06 30 401 7864 Üzenet küldése a hirdetőnek