Junior Beruházási Műszaki Munkatárs Budapest IV. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: nikolett.blahuta, Feladás dátuma: 2019.09.10, 08:19, Azonosító: 7608
Helység: Budapest IV., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Junior Beruházási Műszaki Munkatárs
Bérezés:Fix + jutalék
Állás típusa:Mérnöki
Végzettség:Felsőfokú
Pályakezdő villamosmérnökként keresed az ideális munkahelyet?
Az adminisztrációs feladatok sem állnak távol tőled?
Budapesti irodai munkavégzésre keresünk junior beruházási műszaki munkatársat, évszázados múlttal rendelkező energiaszolgáltató vállalatcsoporthoz.

Általános feladatok:
•Dokumentációk ellenőrzése
•Az ellenőrzések eredményeinek rögzítése
•Nyilvántartás vezetés
•Személyes egyeztetés az ügyfelekkel
•Beruházási munkákhoz szerződött tervezők, kivitelezők hozzárendelése a kiosztási szabályok alapján
•E-naplózással kapcsolatos feladatok
•Szakterülethez kapcsolódó project nyilvántartási rendszerek monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása

A kiválasztáshoz elengedhetetlen:
•Felsőfokú villamosmérnöki képzettség
VAGY
•Folyamatban lévő képzés, melyet 1 éven belül befejezel
•B kategóriás vezetői engedély, aktív gépjárművezetői tapasztalattal
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
•Rugalmas munkaidő
•Versenyképes juttatási csomag
•Stabil munkahely
•Fejlődési lehetőség

Amennyiben érdekel a lehetőség, varom jelentkezésed a további részletek egyeztetése végett.
3630 1661631
nikolett.blahuta@randstad.hu
Budapest IV. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek