Telephely takarító (Keszthely) Keszthely állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2022.04.29, 12:20, Azonosító: 37758
Helység: Keszthely, Zala megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Telephely takarító (Keszthely)
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Szakmunka
Végzettség:Alapfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése keszthelyi csapatába keres

részmunkaidőben, napi 4 órás munkavégzéssel
TELEPHELY TAKARÍTÓ
munkatársat.

Feladatok:
•Külső körlet tisztántartása (parkoló seprése, gyomirtás, fűnyírás, növényi hulladék eltávolítása, hólapátolás, stb.)
•Raktár épületek, irodahelyiségek, közösségi terek takarítása
•Kisebb karbantartási munkák elvégzése (villanykörte csere, ajtó zsírozás, kerítés festés, stb.)

Elvárások:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Rendszeretet
•Munkára való igényesség, precízség

Amit kínálunk:
•100%-ban bejelentett jövedelem SZÉP kártya juttatás
•Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
•Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
•Megbecsülés
•Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Keszthely
Munkaidő: napi 4 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu.
Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Keszthely Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek