Minőségbiztosítási ügyintéző (részmunkaidő) Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2021.11.17, 10:21, Azonosító: 33736
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Minőségbiztosítási ügyintéző (részmunkaidő)
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Felsőfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába

RÉSZMUNKAIDŐBEN (HETI 20 VAGY 30 ÓRA, NAPI 4 VAGY 6 ÓRA) KERES
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat.

Feladatok:
•Termékspecifikációk beszerzése, aktualizálása
•Minőségi reklamációk felülvizsgálata
•Idegen nyelvű termékcímkék fordítása, szükség esetén javítása, törvényi előírásokhoz igazítása
•HACCP rendszer működtetése, a hozzá kapcsolódó dokumentumok aktualizálása
•Mérőeszközök nyilvántartása, hitelességük felügyelete
•Élelmiszerbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése
•Veszélyes hulladék nyilvántartása, SZ-jegyek gyűjtése
•Hatóságokkal való kapcsolattartás (NÉBIH, MGSZH)
•Raktári higiénia ellenőrzése

Elvárások:
•Középfokú és/vagy szakirányú, OKJ-s végzettség
•Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete
•Rendszerszemlélet
•Pontos, precíz munkavégzés
•Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:
•Stabil, hosszútávú munkavégzés
•Versenyképes bér
•Cafeteria
•Vásárlási lehetőség
•Remek hangulat egy fiatalos csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek