Raktári kimérő Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2021.11.17, 09:27, Azonosító: 33733
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Raktári kimérő
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Szakmunka
Végzettség:Alapfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti munkavégzéssel keres:

RAKTÁRI KIMÉRŐT
Részmunkaidőben, délutáni munkavégzéssel

Feladatok:
•A raktárba érkező nagy kiszerelések kigyűjtése a tárhelyekről
•A meghatározott, kisebb kiszerelések pontos, precíz kimérése, csomagolása
•A csomagolt áru elhelyezése a kalodákban, szükség esetén betárolás
•Címkekészítés, nyomtatás, ragasztás
•Napi tevékenység dokumentálása, adminisztráció

Elvárások:
•Jó fizikai állóképesség
•Pontos, precíz munkavégzés
•Megbízhatóság
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amit kínálunk:
•Napi 6 órás munkavégzés, 15:00 órai munkakezdéssel
•Versenyképes, 100%-ban bejelentett bér Cafeteria
•Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés egy műszakban
•Megbecsülés
•Jó munkakörülmények, munkaruha, védőfelszerelés
•Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezését e-mail címünkre várjuk: allashirdetes@bekaskft.hu
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek