Mintabolti tanácsadó (Szolnok) Szolnok állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.05.22, 12:56, Azonosító: 20204
Helység: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Mintabolti tanácsadó (Szolnok)
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése szolnoki telephelyére keres:

MINTABOLTI MUNKATÁRSAT
RÉSZMUNKAIDŐBEN

Feladatok:
• Vásárlói megrendelések felvétele személyesen a mintaboltban és telefonon
• Partnerek regisztrálása
• Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
• Pénztár kezelése
• Napi tevékenység dokumentálása, jóváírások kezelése
• Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Ügyfélközpontúság
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Részmunkaidő, heti 30 óra (napi 6 óra)
• Versenyképes jövedelem, Cafeteria
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Szolnok

Várjuk fényképes önéletrajzát e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!
Szolnok Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek