Mintabolti értékesítő (Győr) Győr állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.05.22, 12:48, Azonosító: 20203
Helység: Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Mintabolti értékesítő (Győr)
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése győri telephelyére keres:

MINTABOLTI MUNKATÁRSAT
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN

Feladatok:
•Vásárlói megrendelések felvétele személyesen a mintaboltban és telefonon
•Partnerek regisztrálása
•Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
•Pénztár kezelése
•Napi tevékenység dokumentálása, jóváírások kezelése
•Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Ügyfélközpontúság
•Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
•Részmunkaidő heti 30 órában (napi 6 óra)
•Versenyképes jövedelem, Cafeteria
•Megbecsülés
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Győr

Várjuk fényképes önéletrajzát e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!
Győr Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek