Grafikus Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.03.09, 15:04, Azonosító: 17202
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Grafikus
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Média
Végzettség:Szakképzettség
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres

GRAFIKUS MUNKATÁRSAT
4 órás részmunkaidőben

A képzeletnek nincs határa!
Ha megvan benned a munkára való igényesség, és a kreativitás, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:
•Grafikai anyagok önálló tervezése
•Kiadványok tervezése
•Nyomdai anyagok előkészítése

Elvárások:
•Minimum középfokú szakirányú végzettség
•Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata
•Kreativitás
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
•Kiemelt bérezés Cafeteria juttatás
•Év végi jutalom
•Dolgozói vásárlás lehetősége
•Stabil vállalati háttér
•Változatos feladatok
•Hosszú távú munkalehetőség
•Részmunkaidő

Jelentkezni önéletrajz elküldésével e-mail címünkön lehet: allashirdetes@bekaskft.hu

TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA!

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek