Minőségbiztosítási ügyintéző Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.03.09, 14:32, Azonosító: 17199
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Minőségbiztosítási ügyintéző
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Adminisztrációs
Végzettség:Érettségi
Magyarországi piacvezető cukrászati, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ
pozícióba új munkatársat keres.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
• Termékspecifikációk beszerzése, aktualizálása
• Minőségi reklamációk felülvizsgálata
• Idegen nyelvű termékcímkék fordítása, szükség esetén javítása, törvényi előírásokhoz igazítása
• HACCP rendszer működtetése, a hozzá kapcsolódó dokumentumok aktualizálása
• Mérőeszközök nyilvántartása, hitelességük felügyelete
• Élelmiszerbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése
• Veszélyes hulladék nyilvántartása, SZ-jegyek gyűjtése
• Hatóságokkal való kapcsolattartás (NÉBIH, MGSZH)
• Raktári higiénia ellenőrzése

Elvárások:
• Szakirányú, minimum OKJ-s végzettség
• Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete
• Rendszerszemlélet
• Pontos, precíz munkavégzés
• Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, Cafeteria
• Dolgozói vásárlási lehetőség
• Kiváló csapat, remek munkakörülmények
• Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre, fizetési igény megjelölésével. Cégünkről bővebb információt a www.bekaskft.hu oldalon találhat!
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek