Diákmunka Budapest XIV. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Kazár Máté, Feladás dátuma: 2020.03.05, 15:30, Azonosító: 17066
1 500 Ft
Helység: Budapest XIV., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Diákmunka
Bérezés:Egyéb
Állás típusa:Egyéb
Végzettség:Egyéb
Betölthető pozíció:Egyéb
❗️MUNKALEHETŐSÉG DIÁKOKNAK A 2020-AS FOCI EB-N❗️

⚽️ Van kedvenc focistád,akit még soha nem láttál élőben? Itt az esély,hogy ez megvalósuljon!

Diákoknak pénzkeresési lehetőség a 2020-as labdarúgó EB-n,melynek hazai helyszíne a PUSKÁS ARÉNA ‼️????

Ne szalaszd el ezt az alkalmat! Ingyenesen részt vehetsz az Európa Bajnokság hazai mérkőzésein és mellette pénzt is tudsz keresni!

Ha nem szereted a focit,de szeretnél jól keresni,akkor is jelentkezz!

Feladatok: Sörcsapolás,szendvicskészítés, kasszázás ????????????

Fizetés óránként: 1500 Ft Nettó ???????? ( Ez az amit kézhez kapsz!)

A munkaköreink betöltéséhez tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed,ne habozz, hívj bátran a 0620-439-39-55-ös telefonszámon ???? vagy küldj egy emailt ????a kazarmate.biztoskesz@gmail.com-ra
1 500 Ft Budapest XIV. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés 0620-439-39-55 Üzenet küldése a hirdetőnek