Portás munkatársat keresünk Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.02.13, 11:53, Azonosító: 16014
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Portás munkatársat keresünk
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Egyéb
Végzettség:Alapfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése 29 éves tapasztalattal a háta mögött, Budapest III. kerületi munkavégzéssel keres:

Portás
munkatársat

Feladatok:

•Általános portai feladatok ellátása
•A telephely folyamatos ellenőrzése, éjszaka és hétvégén is
•A telephely és épület rendjének felügyelete
•Postai küldemények fogadása
•Hiba vagy veszély esetén az illetékesek értesítése

Elvárások:

•Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
•Büntetlen előélet

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

•Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
•SZÉP kártya
•Évvégi juttatások
•Dolgozói vásárlás
•Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk!
Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek