Autószerelő Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2020.02.13, 09:34, Azonosító: 16010
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Autószerelő
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Szakmunka
Végzettség:Szakképzettség
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest
III. kerületi munkavégzéssel keres
NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ:

AUTÓSZERELŐ munkatársat

Feladatok:

•Gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata
•Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
•Jármű-diagnosztika elvégzése
•Javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
•Egyéb, a gépjárművek karbantartási tervében meghatározott feladatok elvégzése
•Rábízott feladatok magas színvonalú, pontos és precíz elvégzése

Elvárások:

•Autószerelő végzettség
•B kategóriás jogosítvány
•Terhelhetőség, önálló munkavégzésre való képességet

Előny:

•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Kisteherautó szerelésében szerzett tapasztalat
•Műszaki beállítottság

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Amit kínálunk:

•Teljes mértékben bejelentett bér
•Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
•Cafeteria juttatás
•Dolgozói vásárlás
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek