Mintabolti tanácsadó-Szolnok-6 órás részmunkaidő Szolnok állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Brocskó Szilvia, Feladás dátuma: 2019.11.06, 13:17, Azonosító: 12389
Helység: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Mintabolti tanácsadó-Szolnok-6 órás részmunkaidő
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki telephelyére keres:
MINTABOLTI TANÁCSADÓ
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN

Feladatok:

•Vásárlói megrendelések felvétele személyesen a mintaboltban és telefonon
•Partnerek regisztrálása
•Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
•Napi tevékenység dokumentálása, jóváírások kezelése
•Pénztár kezelése
•Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
•Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
•Számítógépes felhasználói ismeretek
•Ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye:
•Szolnok

Amit kínálunk:

•Megbecsülés
•Versenyképes jövedelem
•Cafeteria
•utazási támogatás
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Szolnok Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés +36 30 575 53 97 Üzenet küldése a hirdetőnek