Területi képviselő-Szolnok Szolnok állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Brocskó Szilvia, Feladás dátuma: 2019.11.06, 13:14, Azonosító: 12388
Helység: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Területi képviselő-Szolnok
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Érettségi
Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés
partnerkörének bővítéséhez keres:
SZOLNOKI TELEPHELYÉRE TERÜLETI KÉPVISELŐKET

Feladatok:

•Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
•Potenciális ügyfelek felkutatása
•Szerződések, ajánlatok előkészítése
•Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása
•Vásárlói megrendelések felvétele
•Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése
•Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

•Legalább középfokú végzettség
•„B” kategóriás jogosítvány
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
•Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
•Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete

Amit kínálunk:

•Megbecsülés
•Versenyképes jövedelem
•Már meglévő vevőkör
•Változatos feladatok
•Alkalmazotti jogviszony
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér
•Munkavégzéshez gépkocsit biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!
Szolnok Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés +36 30 575 53 97 Üzenet küldése a hirdetőnek