Udvaros-takarító munkatársat keresünk 280000 Ft/hó Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2019.10.30, 09:21, Azonosító: 12222
280 000 Ft
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Udvaros-takarító munkatársat keresünk
Bérezés:Megegyezés szerint
Bér:280000 Ft/hó
Állás típusa:Egyéb
Végzettség:Alapfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres
UDVAROS-TAKARÍTÓ
munkatársat.

Feladatok:

•Külső körlet tisztántartása (parkoló seprése, gyomirtás, fűnyírás, növényi hulladék eltávolítása)
•Raktár területének gépi takarítása
•Szelektív hulladék eltávolítása, hulladékzúzó üzemeltetése
•Hűtött terek takarítása
•Raklapok javítása
•Ládamosó tisztántartása

Elvárások:

•Ilyen irányú szakmai tapasztalat
•Rendszeretet
•Munkára való igényesség, precízség

Amit kínálunk:

•Teljes, bejelentett bér
•Bér: bruttó 280.000 Ft
•Cafeteria
•Dolgozói vásárlás
•Megbecsülés
•Változatos feladatok
•Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: napi 8 óra
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu címre!
Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
280 000 Ft Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek