Áruösszekészítő-Raktáros-Szolnok 370000 Ft/hó Szolnok állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Brocskó Szilvia, Feladás dátuma: 2019.09.11, 12:30, Azonosító: 12134
370 000 Ft
Helység: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Áruösszekészítő-Raktáros-Szolnok
Bérezés:Megegyezés szerint
Bér:370000 Ft/hó
Állás típusa:Szakmunka
Végzettség:Szakképzettség nélkül
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
keres szolnoki telephelyére:
ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST
NAPPALI MŰSZAKBA

Feladatok:
•Vevői rendelések összekészítése
•Göngyöleg kezelése
•Raktározási, árumozgatási feladatok
•Raktár tisztántartása
•Szavatossági idő figyelése
•Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
•Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:
•Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
•B kategóriás jogosítvány

Előny:

•Targoncavezetői gyakorlat/targoncavezetői érvényes jogosítvány (3312 Gyalogkíséretű targoncák vagy 3313 Vezetőállásos targoncák vagy 3324 Vezetőüléses targoncák)

Munkavégzés hely: Szolnok

Amit kínálunk:

•Versenyképes juttatási csomag
•Megbecsülés
•Stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
370 000 Ft Szolnok Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés +36 30 575 53 97 Üzenet küldése a hirdetőnek