Logisztikai adminisztrátor Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: nagyker.szolnok, Feladás dátuma: 2019.09.11, 12:18, Azonosító: 12132
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Logisztikai adminisztrátor
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Logisztikai
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres:
LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTORT

Feladatok:

•Számítógépes adatrögzítés
Árumozgás rögzítése
Cikktörzs karbantartás
Raktártörzs karbantartás
Logisztikai adatok begyűjtése, rögzítése
Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:
•Excel felhasználói szintnél erősebb ismerete
•Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
•Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
•Párhuzamos munkavégzésre való képesség
•Proaktivitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:

•Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
•Budapest III. kerület
Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Cafeteria juttatások
•Dolgozói vásárlás
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek