Anyagmozgató targoncásokat keresünk Pest megyében Budapest XIV. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: toborzas, Feladás dátuma: 2019.10.24, 14:47, Azonosító: 12026
1 Ft
Helység: Budapest XIV., Budapest megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Anyagmozgató targoncásokat keresünk Pest megyében
Bérezés:Fix + jutalék
Állás típusa:Logisztikai
Végzettség:Szakképzettség
Betölthető pozíció:Beosztott
Feladatok:
•csomagküldemény-feldolgozás
•PDA kezelés
•egységképző mozgatás (gépi és kézi)
•rakodás (gépi és kézi)

Elvárások:
•18. életév betöltése
•betűk, számok ismerete, monotónia tűrő képesség
•erkölcsi bizonyítvány
•minimum alapfokú végzettség (8 általános)
•targoncás jogosítvány és tapasztalat

Munkarend:
•hétfőtől péntekig, 8 órában
•állandó éjszaka (pontos időtartam telephelyenként változó)

Bejárás:
•céges busszal

Bér:
•br. 1740 Ft/ó
• pótlék
• 6. hónap után cafeteria

Telephelyek:
•Budaörs, Fót, Budapest VIII., IX., XIV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni lehet a toborzas@s-forras.hu e-mail címen „KÜLDEMÉNY” jeligére, vagy hívja a 0670/419-0680-es telefonszámot!
1 Ft Budapest XIV. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek