BÉRSZÁMFEJTŐ Budapest XXIII. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: karrier, Feladás dátuma: 2019.10.22, 11:41, Azonosító: 11956
Helység: Budapest XXIII., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):BÉRSZÁMFEJTŐ
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Adminisztrációs
Feladatok

A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
Munkavállalók bérének számfejtése

Statisztikai jelentések készítése havi, illetve negyedéves rendszerességgel

Munkáltatói igazolások, kereseti kimutatások elkészítése

Havi adóbevallások készítése és elektronikus úton történő továbbítása a NAV felé

Folyamatos adatszolgáltatás az illetékes szervek felé

Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

Középfokú végzettség
Bér- és TB ügyintézői végzettség

Bérszámfejtési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

Nagyvállalati környezetben szerzett bérelszámolói tapasztalat

Nexon bérszámfejtő program gyakorlati ismerete.

Szükséges kompetenciák

Önálló, precíz munkavégzés

Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Problémamegoldó készség

Rendszerszemlélet

Megoldás orientált gondolkodásmód.

Amit a Waberers kínál

Stabil munkahely

Versenyképes jövedelem

Fejlődési lehetőség.
Budapest XXIII. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek