Raktáros munkakörbe kollégákat keresünk Halmajugra kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: allas5, Feladás dátuma: 2019.08.28, 13:10, Azonosító: 11609
Helység: Halmajugra, Heves megye
Hirdetés típusa:kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Raktáros munkakörbe kollégákat keresünk
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Logisztikai
Végzettség:Alapfokú
Betölthető pozíció:Beosztott
Főbb feladatok:
-Beérkező áruk átvétele, vevői kiszolgálás
-Raktári terület kezelése, rendben tartása
-Raktári tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk elvégzése
Elvárások:
-2-3 éves szakmai tapasztalat
-Targoncavezetői engedély
-Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
-Megbízható munkavégzés
-B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Munkarend: 2 műszak
Munkavégzés helye: Halmajugra
Bér: kiemelt bérezés
Jelentkezését várjuk: allas5@jobconcept.hu email címen, vagy 06-30-338-2005 telefonszámon
Halmajugra Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek