Targoncavezető operátor munkakörbe kollégákat keresünk - Halmajugra Halmajugra állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: allas5, Feladás dátuma: 2019.08.28, 13:06, Azonosító: 11608
Helység: Halmajugra, Heves megye
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Targoncavezető operátor munkakörbe kollégákat keresünk - Halmajugra
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Logisztikai
Végzettség:Alapfokú
Betölthető pozíció:Beosztott
Feladatok:
- Késztermékek előkészítése
- Minőségellenőrzés
- Adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru raktáron belül történő mozgatása
- Műszaki probléma során karbantartók támogatása
- Termelési terület tisztántartása
- Gyártási folyamatokban való részvétel
- Csomagolóanyagok előkészítése
- Leltározás
Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Könnyű- és / vagy nehézgépkezelői jogosítvány
- Legalább 3 év szakmai tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
Előny:
- Gépipari, elektromos vagy lakatos szakképzettség
- Angol nyelvismeret
- Emelőgép kezelő jogosítvány
- Automatizált gyártósorok üzemeltetésének, karbantartásának ismerete
Munkarend: 4 műszak, 12 órás munkarend
Munkavégzés helye: Halmajugra
Bér: kiemelt bérezés
Jelentkezését várjuk: allas5@jobconcept.hu email címen, vagy 06-30-338-2005 telefonszámon
Halmajugra Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek