Ezermestert keresünk Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Brocskó Szilvia, Feladás dátuma: 2019.08.21, 09:27, Azonosító: 11366
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Ezermestert keresünk
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Szakmunka
Végzettség:Alapfokú
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest
III. kerületi munkavégzéssel keres
NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ:
EZERMESTERT

Feladatok:

•Raktár épületek, raktári berendezésekkel kapcsolatban:
-vízszerelési, villanyszerelési, hegesztői, festési, csempejavítási munkák végzése
-gépjárművek szerelése, karbantartása
-házkörüli teendők elvégzése
-üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, ellenőrzése
-Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:

•„B” kategóriás jogosítvány
•Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Amit kínálunk:

•Kiemelt kereseti lehetőség
•Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
•Vidékről felköltöző munkatársunknak a lakhatást térítésmentesen biztosítjuk
•Cafeteria juttatás
•Dolgozói vásárlás
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés +36 30 575 53 97 Üzenet küldése a hirdetőnek