áruösszekészítő raktáros Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: óvári Virág, Feladás dátuma: 2019.08.05, 15:51, Azonosító: 10911
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):áruösszekészítő raktáros
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Egyéb
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti munkavégzéssel keres:
ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST
NAPPALI MŰSZAKBA

Feladatok:
•Vevői rendelések összekészítése
•Göngyöleg kezelése
•Raktározási, árumozgatási feladatok
•Raktár tisztántartása
•Szavatossági idő figyelése
•Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
•Napi tevékenység dokumentálása
Elvárások:
•Targoncavezetői gyakorlat / targoncavezetői érvényes jogosítvány
(3312 Gyalogkíséretű targoncák, 3313 Vezetőállásos targoncák, 3324 Vezetőüléses targoncák)
•Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
Munkavégzés helye: Budapest
Amit kínálunk:
•Versenyképes juttatási csomag
•Megbecsülés
•Stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek