Pénzügyes munkatárs Kecskemét állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: info, Feladás dátuma: 2019.08.05, 11:10, Azonosító: 10887
Helység: Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):Pénzügyes munkatárs
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Könyvelő, számviteli
Végzettség:Érettségi
Betölthető pozíció:Beosztott
Pénzügyes munkatárs
Feladatok:
oa beérkező szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
okönyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel, időszaki folyamatos egyeztetések
ohavi forgalomi kimutatások elkészítése
ostatisztikák készítése
omás irodai adminisztratív feladatok
Az álláshoz tartozó elvárások:
oszakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség (pénzügyi, számviteli)
ojó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
omegbízhatóság, döntésképesség, koordinálás és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
ogyors betanulás
oönálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
ofelelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló
ohatározott, hatékony energikus személyiség
opályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit kínálunk:
oversenyképes jövedelem
oteljes utazási költségtérítés
ocafetéria
okulturált munkakörnyezet
ostabil, növekvő vállalati háttér
Szükséges tapasztalat:
•Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
Szükséges nyelvtudás:
•Angol - Alapfok/társalgási szint
Munkavégzés helye:
Dorog

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével.
További információ:
06203617531
06205584770
Kecskemét Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés Üzenet küldése a hirdetőnek