telefonos ügyfélszolgálat Budapest III. állást kínál Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés

Hirdető: Brocskó Szilvia, Feladás dátuma: 2019.07.11, 15:01, Azonosító: 10164
Helység: Budapest III., Budapest megye
Hirdetés típusa:állást kínál
Hirdetés neve (pl.: családi ház):telefonos ügyfélszolgálat
Bérezés:Megegyezés szerint
Állás típusa:Kereskedelem
Végzettség:Érettségi
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti telephelyére keres
CALL-CENTER MUNKATÁRSAT
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE

Feladatok:
•Vásárlói megrendelések felvétele
•Kiemelt termékek ajánlása, értékesítése
•Napi tevékenység dokumentálása
•Szoros együttműködés a társosztályokkal
•Felmerülő vásárlói igények továbbítása
•Adminisztrációs tevékenység
Elvárások:
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
•Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
•Kereskedelmi véna
•Ügyfélközpontúság
•Erős számítógépes ismeretek
Munkavégzés helye:
•Budapest 3. kerület
Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Cafeteria
•Dolgozói vásárlás lehetősége
•Változatos feladatok
•Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
•Stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával szíveskedjen jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat. Visszajelzést azoknak a jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Budapest III. Állást, munkalehetőséget kínál hirdetés +36 30 575 53 97 Üzenet küldése a hirdetőnek